tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Agroturystyka Rusko – Stajnia Złoty Koń

Z prawdziwą radością opowiadamy o takich miejscach jak Agroturystyka w Rusku (gmina Malczyce). Niemal przy samej drodze krajowej nr 94 powstało niezwykłe miejsce gdzie nie tylko przenocujecie w przytulnym, rodzinnym miejscu ale też nauczycie się jeździć konno 🙂

Poza nauką jazdy konnej Stajnia ma w ofercie również hotel dla koni. Gorąco polecamy na weekendowy wypad, może pierwsze lekcje obcowania z końmi dla dzieciaków? Można tu naprawdę aktywnie spędzić czas z rodzinką, każdy znajdzie coś dla siebie.

Kontakt: AGROTURYSTYKA RUSKO – WDM DOROTA GOŁĄB, ul. SZKOLNA 6B, 55-320 RUSKO, TEL: 607 869 418

Tutaj znajdziecie  Agroturystykę na mapie: https://goo.gl/maps/bNxeNkBrNLzyCFVn8

 

Operacja pn.”Przebudowa i rozbudowa budynku gospodarczego na budynek mieszkalny z funkcją agroturystyczną w miejscowości Rusko, jako aktywna turystyka w Krainie Łęgów Odrzańskich” mająca na celu rozpoczęcie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie agroturystyki  w zmodernizowanym budynku w Rusku na obszarze LGD Kraina Łęgów Odrzańskich, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Print Friendly, PDF & Email