tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Rozsmakuj się w Łęgach! Poznaj KOSZ ŁĘGOWY czyli pierwszy Katalog naszych lokalnych produktów :-)

Nareszcie jest! Pełen smaków, zapachów i kolorów natury KOSZ ŁĘGOWY 🙂 Czyli Katalog naszych produktów, z których tworzymy nasze Kosze piknikowe i prezentowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze świeżutką publikacją i do zamawiania ŁĘGOWEGO KOSZA!!!!

Jeśli usłyszycie nazwę Kraina Łęgów Odrzańskich, to powinniście ją przede wszystkim skojarzyć z Odrą i przyrodą związaną z doliną tej nizinnej rzeki – przyrodą, która coraz częściej w innych miejscach kraju i Europy ustępuje miejsca cywilizacji. Odra pomiędzy Wrocławiem a Głogowem tworzy wraz z lasami łęgowymi i starorzeczami europejski korytarz ekologiczny i jedną z największych ostoi przyrody na Dolnym Śląsku. Ostoi, w której swoje siedlisko ma wiele zagrożonych gatunków zwierząt i roślin. Wśród nich znajdują się: niezwykły orzech wodny oraz pływająca paproć, a także niezliczone bogactwo ptaków z drapieżną kanią rudą na czele, której smukłą sylwetkę znajdziecie w naszym logo. Odra wyznacza swój szlak – przyrody, przygody, wytchnienia. Rejs czy spływ kajakowy niewątpliwie pozwoli na poznanie jej bogactwa i uroków.  Będzie również świetną okazją do spotkania rodzinnego, przyjacielskiego czy po prostu poznania nowych osób. Warto też zagłębić się w inne rejony Krainy Łęgów Odrzańskich – wszak tworzy ją 12 gmin z całym wachlarzem miejsc, usług, produktów do poznania – bliżej i dalej Odry. Poznaj naszą Krainę i jej markę!

 

KOSZ ŁĘGOWY - KATALOG PRODUKTÓW LOKALNYCH KŁO

Do pobrania Katalog Produktów Lokalnych KŁO

KOSZ ŁĘGOWY – KATALOG PRODUKTÓW LOKALNYCH KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH

Na tej stronie można zamówić KOSZ PREZENTOWY zawierający tylko markowe produkty KŁO! POLECAMY SERDECZNIE :-): https://www.lgdodra.pl/kosz-produktow-lokalnych-klo/

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email