tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Łęgowa Zagroda – edukacja i wypoczynek w Krzelowie

Łęgowa Zagroda – to nowe miejsce na mapie atrakcji Krainy Łęgów Odrzańskich. W Krzelowie, w gminie Wińsko, położonym przy drodze krajowej nr 36, wypoczniesz i wiele się nauczysz.

Pokoje czekają na  turystów – w ciekawym architektonicznie  domostwie  położonym na uboczu wsi Krzelów dla gości są do dyspozycji  dwa pokoje z aneksem kuchennym i łazienką każdy. Na turystów czeka w pełni wyposażona kuchnia: piekarnik, płyta gazowa i lodówka. Wieczory na bezrybiu można spędzić w altanie obok jest miejsce na ognisko i piec na pizzę. Dom znajduje się we wsi, pod lasem, więc blisko do natury, ale też blisko do sklepu, gdy trzeba uzupełnić zapasy.

Największym atutem Łęgowej Zagrody są autorskie warsztaty edukacyjne, podczas których robimy:

Mydełka ziołowe – wykonanie ziołowych mydeł naturalnych (lawendowe, melisowe, różane) oraz ich opakowanie. Czas trwania pobytu w zagrodzie około 2,5 godzin. Warsztaty przeznaczone są dla przedszkoli, szkół podstawowych, szkół średnich. Warsztaty realizowane są całorocznie. Ponadto na życzenie uczestników organizujemy ognisko na zakończenie.

Ziołowy papier czerpany – wykonanie starą techniką ziołowego papieru czerpanego z dodatkiem ziół, zapachów. Czas trwania pobytu w zagrodzie około 2,5 godzin. Warsztaty przeznaczone dla: przedszkoli i klas SP. Warsztaty realizowane są całorocznie. Czas trwania pobytu w zagrodzie – około 2,5 godzin. Warsztaty przeznaczone są dla przedszkoli, szkół podstawowych, szkół średnich. Warsztaty realizowane są całorocznie. Ponadto na  życzenie uczestników organizujemy ognisko na zakończenie.

Kosmetyki naturalne – wykonanie kosmetyków takich jak kremy, balsamy do ust na bazie naturalnych olejów oraz z dodatkiem ekstraktów roślinnych. Czas trwania pobytu w zagrodzie około 2,5 godzin.  Warsztaty przeznaczone są dla: klas SP oraz szkół średnich. Warsztaty realizowane są całorocznie.

Ponadto proponujemy zajęcia z obserwacji przyrody. Zapraszamy na wyprawy na łono natury, gdzie w zależności od pory roku będziemy: obserwować ptaki, owady, poszukiwać tropów zwierzyny.

ZAPRASZAMY DO KRZELOWA!

Kontakt: Łęgowa Zagroda Irena Machlowiec tel. 601290314 e-mail: i-machlowiec@o2.pl

facebook: https://www.facebook.com/%C5%81%C4%99gowa-Zagroda-2252678441430844

Operacja pn.”Łęgowa zagroda” – nowa oferta turystyczno-edukacyjna w Krainie Łęgów Odrzańskich mająca na celu podjęcie działalności gospodarczej Łęgowa Zagroda, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Print Friendly, PDF & Email