tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Podsumowanie naboru Działaj Lokalnie 2020

W dniu 15 czerwca 2020 roku zakończył się nabór wniosków do lokalnego konkursu grantowego Działaj Lokalnie 2020.

Do tego roku byliśmy przyzwyczajeni, że o tej porze podpisywaliśmy już umowy na realizację projektów. W tym roku jest nieco inaczej, ale to nie znaczy że jest gorzej. W puli mamy do rozdania, jak co roku, 55 000 zł, więc komisja będzie miała dużo pracy jak podzielić tą kwotę, aby jak najwięcej beneficjentów mogło otrzymać dotację.

Wpłynęło do nas 19 wniosków z 10 gmin tj. Wołów – 4, Brzeg Dolny -2, Miękinia -1, Środa Śląska -1, Wińsko- 2, Pęcław-1, Głogów-1, Malczyce-1, Ścinawa-4, Niechlów-2.

14 organizacji złożyło wnioski w swoim imieniu, kolejne 3 wnioski zostały złożone przez grupy nieformalne i dwa to inicjatywy DL.

Od 16 czerwca Komisja Grantowa rozpoczęła ocenę wniosków, która potrwa do 24 czerwca. Ponieważ zależy nam, aby podpisać umowy z beneficjentami jeszcze w czerwcu, dlatego wyniki konkursu ogłosimy na naszych stronach już następnego dnia, czyli 25 czerwca. Proszę zatem spokojnie przez najbliższy weekend odpoczywać, uzbroić się w cierpliwość, a nasz koordynator zadba o to abyście w następnym tygodniu otrzymali na maila odpowiednie dokumenty potrzebne do podpisania umowy 🙂

Życzymy wszystkim powodzenia i prosimy cierpliwie czekać na ogłoszenie wyników w przyszłym tygodniu.

Print Friendly, PDF & Email