tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Naroczyce w Gminie Rudna – nowy przystanek na Szlaku Odry.

Na rowerowym Szlaku Odry powstał nowy, bardzo atrakcyjny przystanek nad stawem – koniecznie się tu zatrzymajcie! Naroczyce w gminie Rudna 🙂

Dzięki realizacji projektu pt. “Zagospodarowanie terenu wokół zbiornika wodnego w miejscowości Naroczyce w Krainie Łęgów Odrzańskich” mamy kolejne, przyjazne rowerzystom, dzieciom i całym rodzinom, estetyczne miejsce wypoczynku i rekreacji.

W ramach realizacji operacji wybudowane zostały drewniane wiaty, pomost i kładka na wyspę, które wkomponowały się w istniejące zagospodarowanie terenu. Zagospodarowany teren zbiornika wodnego pozwala na wykorzystanie istniejących zasobów przyrodniczych do rekreacji i turystyki. Mieszkańcy i turyści chętniej odwiedzają to miejsce w celach wypoczynkowych i rekreacyjnych.

Miejsce rekreacji nad stawem w Naroczycach zostało oznakowane jako przystanek na rowerowym Szlaku Odry, to już kolejne przyjazne miejsce w tej gminie, które wpisuje się w produkt turystyczny “Szlaku Odry” z czego jesteśmy bardzo dumni! W tym sezonie koniecznie odwiedźcie Naroczyce!

Zapraszamy również na: Naroczyce na Szlaku Odry

Print Friendly, PDF & Email