tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Ruszył nabór do AKADEMII DESIGNU

AKADEMIA DESIGNU to przedsięwzięcie polegające na szerokim wsparciu merytorycznym rękodzielników i twórców Krainy Łęgów Odrzańskich.

Jeśli chcesz dołączyć do Akademii – to jest ten moment! Rekrutacja trwa do 30 grudnia 2020 roku! Naszym celem jest zwiększenie rozpoznawalności dzieł twórców z Krainy Łęgów Odrzańskich, wzmocnienie działających na naszym obszarze marek poprzez szkolenia teoretyczne i praktyczne które wyniosą ich działania na wyższy poziom estetyczny i intelektualny. A także stworzenie narzędzi do szerszego dodarcia do klienta. W ramach Akademii planujemy m.in. szkolenia i spotkania stacjonarne i online, inwentaryzację zasobów naszych rękodzielników, warsztaty fotograficzne i designerskie, szeroko promowane eventy on-line, wykonanie artystycznych designerskich gadżetów i wiele innych działań.

DO KOGO KIERUJEMY NABÓR?

Szukamy co najmniej 15 twórców z Krainy Łęgów Odrzańskich gotowych do współpracy, inwentaryzacji własnych produktów i zmian w markowaniu i rebrandingu lub wspólnym promowaniu się pod marką Krainy Łęgów Odrzańskich.

Warunkiem uczestnictwa jest zadeklarowanie uczestnictwa w co najmniej 80% zajęć!


PRZEBIEG I CZAS TRWANIA NABORU

Zgłoszenia na udostępnionym formularzu należy dostarczyć do dnia 30 grudnia 2020 roku.
Zgłoszenia ocenione zostaną w terminie do 14 dni od dnia zakończenia naboru, a wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie www.lgdodra.pl.

Szczegóły na temat Akademii Designu oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: https://lgdodra.pl/nabor-do-akademii-designu/

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 509 347 189 oraz e-mail: biuro@lgdodra.pl

Akademia Designu KŁO jest realizowana w ramach Projektu Współpracy z 6-cioma LGD z dolnego śląska, pn: „MARLO – Marki Lokalne Dolnego Śląska – tworzone z pasją”.

Print Friendly, PDF & Email