tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Znamy wyniki konkursu grantowego Działaj Lokalnie 2021

I już wszystko jasne –  oto oficjalnie wyniki konkursu Grantowego Działaj Lokalnie 2021.

11 Czerwca 2021 roku w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich” odbyło się posiedzenie Komisji Grantowej  Działaj Lokalnie 2021.

Ten rok był chyba bardzo wyjątkowy, a to dlatego, że po raz pierwszy większość wniosków pisana była w ostatnich dwóch dniach przed zakończeniem składania wniosków.

I nie byłoby nic w tym złego gdyby każdy z beneficjentów miał wcześniej przygotowany zarys swojego projektu. Skutek pisania wniosków „ na kolanie” okazał się dla wielu beneficjentów niesprzyjający ponieważ nie zdążyli złożyć wniosków w generatorze do 31 maja do północy. I w związku z tym przeszło tylko 17 wniosków, a  z tych które przeszły kilka było bardzo słabych.  Dlatego też komisja długo się zastanawiała ile wniosków w tym roku przepuścić, a ile odrzucić.

Tym beneficjentom, którzy dostali się na listę wniosków przyjętych do realizacji bardzo gratulujemy.

Najbardziej gratulujemy Ochotniczej Staży Pożarnej z Krzydliny Małej bo to ich wniosek pt. „Integracja lokalnej społeczności poprzez poznawanie walorów Krainy Łęgów Odrzańskich” otrzymał w tym roku najwięcej punktów 35 i kwotę 6000 zł – 100% kwoty o jaką wnioskowali. Wynik nas nie dziwi bo strażacy nad swoim wnioskiem zaczęli pracować dużo, dużo wcześniej niż pozostali beneficjenci i oto nagroda.

Pozostali beneficjenci również mają dużo powodów do dumy bo kwoty przyznane przez komisję pozwolą im wykonać zadania jakie sobie zaplanowali.

Gratulujemy też Beneficjentom, którzy po raz pierwszy spróbowali swoich sił w programie i całkiem nieźle sobie poradzili i otrzymali dotacje.

Beneficjentom, którym się w tym roku nie powiodło dziękujemy, że podjęli walkę i złożyli swoje projekty. Zapraszamy w przyszłym roku i prosimy nie zrażać się nie powiedzeniem 🙂

 

Pod linkiem lista do pobrania:

Wszystkim  Grantobiorcom i imieniu pracowników biura oraz zarządu Stowarzyszenia LGD „KŁO” Serdecznie Gratulujemy !!!!!!! i życzmy miłego weekendu 🙂

Ewa Smutyło

Koordynator Programu Działaj Lokalnie w Krainie Łęgów Odrzańskich

Print Friendly, PDF & Email