tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Spotkajmy się na Szlaku Odry

Kajak czy rower? a może KAJAK&ROWER ?

25 lipca, w niedzielę, zapraszamy wszystkich chętnych na kajak i rower 🙂 Wspólnie z Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej i Powiatem Średzkim organizujemy Rowerowo-Kajakowy Rajd. Zaczynamy od wyjazdu rowerami ze Środy Śląskiej, dojeżdżamy do Malczyc, tam przesiadamy się na kajaki, dopływamy do Lubiąża gdzie czeka nas ognisko i warsztaty ceramiczne, i stamtąd już wracamy rowerami do domku. Zapisujemy się osobiście w CeKA przy ul. Przyszkolnej 3 w Środzie Śląskiej lub pod nr tel. 71 307 00 03. UWAGA! decyduje kolejność zgłoszeń!

Event ma na celu sprawdzenie możliwości komunikacji na szlaku turystycznym z punktami, w których prowadzona jest działalność  i aktywność mieszkańców w zakresie sprzedaży i produkcji  produktów lokalnych. Potraktujmy to jako spotkanie tematyczne na szlaku Odry – jak można lepiej zorganizować nasze najbliższe otoczenie wykorzystując obecne zasoby lokalne:

– jak skierować ruch turystyczny ze Szlaku Odry, żeby wykorzystać działalność lokalnych przedsiębiorców, wytwórców, twórców z Krainy Łęgów Odrzańskich?

– jak zapętlić Odrę – które nadodrzańskie odcinki są najcenniejsze żeby je pokazać turystom?

– czy wytyczać trasy po istniejących ścieżkach ale wskazywać dojazd do atrakcji czy punktów obsługi ruchu turystycznego tzw. P.O.R.T.-y ?

–  jak powiązać trasy kajakowe na rzece z trasami rowerowymi, jaki rodzaj usługi zaoferować, czy nowy produkt Rower & Kajak ma rację bytu ?

– gdzie umieścić kompleksową ofertę – najlepsze kanały dystrybucji dla tego rodzaju produktu turystycznego.

Zebrane informacje posłużą do wytyczenia i oznakowania lokalnych szlaków turystycznych. Zgłoś się zatem na event żeby mieć wpływ na ostateczny kształt ruchu turystycznego.

Print Friendly, PDF & Email