tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Glamping w jurcie czyli wypocznij w stylu glamour :-)

W Krainie Łęgów Odrzańskich powstało nowe, bardzo klimatyczne miejsce wypoczynku i rekreacji.

W niewielkim Rajczynie, w gminie Wińsko, na trasie do Jemielna powstał camping z jurtami mongolskimi, dzięki środkom z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na podejmowanie działalności gospodarczej.

Projekt pn. “Glamping w jurcie – wypocznij w Krainie Łęgów Odrzańskich” polega na stworzeniu obiektu noclegowego w formie 2 jurt mongolskich, całorocznych, z ociepleniem i ogrzewaniem oraz łazienkami. W ramach atrakcji dla gości, poza niespotykaną formą nocowania (nie w domkach, pokojach czy domkach holenderskich), goście będą mogą wziąć udział w wyprawie pontonem po Odrze. W ramach operacji zostały zakupione dwie jurty, mogące pomieścić jednorazowo do 6 osób, jurty zostały wyposażone w podstawowe wygody jak podłogi drewniane, ogrzewanie oraz wystrój wnętrza umożliwiający wypoczynek w komfortowych warunkach. Dla zapewnienia wysokiego standardu oferty glampingu w jurtach są telewizory, radia, kuchenki, czajniki i oświetlenie.

Oferta bazy noclegowej JURTY RAJCZYN jest wyjątkowa i innowacyjna, nie tylko w Krainie Łęgów Odrzańskich, ale w całej Polsce. Dzięki współpracy z okolicznymi usługodawcami oferta jest wciąż rozwijana i udoskonalana, celem właściciela jest zbudowanie kompleksowej i unikalnej oferty krótkiego wypadu za miasto na glamping w jurcie.

Zapraszamy do kontaktu i na fanpage: Jurty Rajczyn

Print Friendly, PDF & Email