tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Czemu nie Instagram?

Zapraszamy na szkolenie warsztatowe z fotografowania do mediów, szczególnie pod kątem INSTAGRAMA.

Spotkanie odbędzie się w piątek 10 września 2021r. o godz.10:00 w Lubiążu (Plac Klasztorny 1) . Czas trwania ok 3 godziny (potem możliwość indywidualnych konsultacji).

Szkolenie skierowane jest głównie do rękodzielników, rzemieślników, producentów lokalnych którzy korzystają z social mediów, lub dopiero zamierzają korzystać.

Poprowadzi je dla nas praktyk PIOTR ZAŁĘCZNY fotograf i informatyk, który prowadzi wraz z żoną blog podróżniczo – modowy  https://happytravelers.pl/

oraz kilka fanpage’ów: https://www.facebook.com/piotr.zaleczny.fotografie

https://www.instagram.com/happytravelerspl/
https://www.instagram.com/zaleczny.photo/

Jeśli napiszecie /zgłosicie/ co Was szczególnie interesuje, pytania, zagadnienia, problemy – postaramy się jak najlepiej dostosować program spotkania. Prosimy zabrać ze sobą telefony – co jest oczywiste 😉 oraz komputery w miarę możliwości.
Zapisy pod nr telefonu 509347189 lub 665148746 lub mejlowo: agatachwiszczuk@lgdodra.pl
Szkolenie  jest przede wszystkim skierowane do rękodzielników KŁO, ale zostało kilka wolnych miejsc, dlatego jeśli znacie osoby chętne z obszaru LGD, które mogą skorzystać, serdecznie zapraszamy !!!
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Szkolenie odbywa się w ramach AKADEMII DESIGNU, która jest częścią projektu współpracy pn. „Marki Lokalne Dolnego Śląska – tworzone z pasją” i jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Print Friendly, PDF & Email