tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Konkurs INICJATYWA PARTNERSTWA 2021 rozstrzygnięty

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego Krainy Łęgów Odrzańskich mieliśmy zaszczyt wręczyć nagrody w dorocznym konkursie na najlepszą INICJATYWĘ PARTNERSTWA w 2021 roku.

Spośród zgłoszonych do konkursu inicjatyw Komisja, w składzie Pani Ewa Smutyło, Pan Krzysztof Juzwa i Pan Mariusz Mostowski,  na posiedzeniu w  dniu 1.12.2021r., przyznała jednogłośnie najwięcej punktów (80!) i tytuł: “Inicjatywy Partnerstwa Krainy Łęgów Odrzańskich 2021” Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzydlinie Małej z gminy Wołów. Nagrodą w postaci bonów zakupowych o wartości 700 zł uhonorowano projekt strażaków pn. “Działaj Lokalnie- Integracja lokalnej społeczności poprzez poznawanie walorów przyrodniczych Krainy Łęgów Odrzańskich “ – przede wszystkim za wykorzystanie lokalnych zasobów 🙂

Drugie miejsce z ilością 64 punkty (nagroda w postaci bonów zakupowych o wartości 400 zł) przyznano grupie nieformalnej “Krzydlinianie” z Gminy Wołów za wniosek pn. “Kraina Łęgów Odrzańskich pachnąca tradycyjnym chlebem, ciastem i suszonymi przegryzkami z dodatkiem ziół, w ramach przedsięwzięcia Marka Krainy Łęgów Odrzańskich“. Natomiast trzecie miejsce z ilością 63 punktów (i nagrodą w postaci bonów zakupowych o wartości 300 zł) przyznano Stowarzyszeniu Sympatyków Malczyc i Okolic z Gminy Malczyce, za projekt pn. “Sympatyczne Malczyce – wspólnie dla naszej małej ojczyzny“.

Natomiast wyróżnienie i 62 punkty przyznano Stowarzyszeniu Mieszkańców Wsi Radecz z gminy Brzeg Dolny.

Ogłoszenie wyników miało miejsce podczas Jarmark Bożonarodzeniowy Krainy Łęgów Odrzańskich

 

Print Friendly, PDF & Email