tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Mobilny punkt konsultacyjny – razem tworzymy LOKALNĄ STRATEGIĘ ROZWOJU NA LATA 2023-2027

Podczas sobotniego PIKNIKU NGO w Brzegu Dolnym będziemy informować, konsultować, a przede wszystkim rozmawiać 🙂 o nowej LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU dla obszaru Krainy Łęgów Odrzańskich.

Szukajcie naszego MOBILNEGO PUNKTU KONSULTACYJNEGO przy strefie chillout 😛 Zapraszamy od godz.14:00 do Ogrodów Pałacowych za Dolnobrzeskim Ośrodkiem Kultury. Będziemy rozmawiać o tym co nas czeka w nadchodzącym okresie finansowania działania LEADER, o tym jakie mamy problemy, potrzeby, czy marzenia… każdy będzie mógł zostawić swój głos, opinię, pomysł! ZAPRASZAMY !

Mobilne punkty konsultacyjne – to przestrzeń, czas i miejsce do szerokich konsultacji obejmujących każdy etap przygotowania strategii, od diagnozy/określenia potrzeb/problemów aż do planowania konkretnych działań prowadzone będą również podczas wydarzeń/imprez/spotkań organizowanych na obszarze LGD na różnych poziomach – miejscowości, gmin, powiatów. Dzięki udziałowi przedstawicieli LGD (głównie zespołu roboczego) w takich wydarzeniach możliwe będzie zbieranie informacji zwrotnych bezpośrednio od mieszkańców i różnych grup społecznych. Spotkania takie, prowadzone często w półformalny sposób, sprzyjają budowaniu zaufania, integrują społeczność lokalną wokół idei oddolności, sieciują i ułatwiają przekazywanie, wiedzy, uwag i pomysłów. Pozwalają także zauważyć niezidentyfikowane do tej pory zasoby lub luki. Dlatego serdecznie zapraszamy do spotkania i rozmowy w Brzegu Dolnym!

Czeka na Was mnóstwo atrakcji, aktywności oraz niezliczona liczba pozytywnych działaczy społecznych! W programie między innymi:

mikrowarsztaty, pokazy i prezentacje kilkunastu (!!) organizacji pozarządowych, animacje nie tylko dla dzieci, gra terenowa z harcerzami, koncert Zespołu Chwila Refleksji z Legnicy, kiermasz książek, malowanie buziek i smakołyki z harcerskiego kotła, ukraińskie przekąski i słodkości dla dzieciaków.

Więcej szczegółów na stronie Stowarzyszenia PROPAGO: https://www.facebook.com/stowarzyszenie.propago

 

Print Friendly, PDF & Email