tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

MOBILNY PUNKT KONSULTACYJNY W GŁĘBOWICACH

Podczas Święta Łęgów Odrzańskich w Głębowicach 4 września 2022r. od godz.14:00 odpalamy MOBILNY PUNKT KONSULTACYJNY

MOBILNY PUNKT KONSULTACYJNY na potrzeby tworzenia nowej LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU NA LATA 2023-2027 to przyjazna przestrzeń, w nieoczywistych miejscach i okolicznościach, właśnie takich jak IX JARMARK HISTORYCZNY W GARNIERÓWCE 🙂 stworzona do tego aby spotkać się z mieszkańcami i porozmawiać o tym co nas cieszy, co nas boli i jaka mamy wizję przyszłości dla naszego regionu.

Zapraszamy od godz.14:00 -> będziemy rozmawiać o tym co nas czeka w nadchodzącym okresie finansowania działania LEADER, o tym jakie mamy problemy, potrzeby, czy marzenia… każdy będzie mógł zostawić swój głos, opinię, pomysł!

Mobilne punkty konsultacyjne – to przestrzeń, czas i miejsce do szerokich konsultacji obejmujących każdy etap przygotowania strategii, od diagnozy/określenia potrzeb/problemów aż do planowania konkretnych działań prowadzone będą również podczas wydarzeń/imprez/spotkań organizowanych na obszarze LGD na różnych poziomach – miejscowości, gmin, powiatów. Dzięki udziałowi przedstawicieli LGD (głównie zespołu roboczego) w takich wydarzeniach możliwe będzie zbieranie informacji zwrotnych bezpośrednio od mieszkańców i różnych grup społecznych. Spotkania takie, prowadzone często w półformalny sposób, sprzyjają budowaniu zaufania, integrują społeczność lokalną wokół idei oddolności, sieciują i ułatwiają przekazywanie, wiedzy, uwag i pomysłów. Pozwalają także zauważyć niezidentyfikowane do tej pory zasoby lub luki. Dlatego serdecznie zapraszamy do spotkania i rozmowy w Głębowicach!

 

Print Friendly, PDF & Email