tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

VII Gminne Święto Miodu w Chobieni

Już po raz 7-my pszczelarze znad Odry zapraszają na Gminne Święto Miodu ? w Chobieni! Święto tylko z nazwy jest “Gminne”

ponieważ przyciąga znawców i miłośników “płynnego złota” z całego regionu!

Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Pszczelarzy Zagłębia Miedziowego RUDNA imprezę dedykują wszystkim zainteresowanym tematyką pszczelarską ?, ekologią, produktami pszczelimi i dobrą zabawą ?. Dla najmłodszych przygotowaliśmy gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów. Ponadto będą prowadzone warsztaty szkoleniowe dla dzieci, informujące o życiu pszczół, pracy pszczelarza i korzyści jakie niosą nam zapylacze w życiu codziennym. Osoby o wyrafinowanych gustach kulinarnych będą mogły zaopatrzyć się w produkty pszczele pochodzące z naszego regionu w tym miody, pyłek, pierzga pszczela ?

Dla pszczelarzy przygotowaliśmy konferencję szkoleniową która poprowadzi dr Ewa Waś na temat znaczenia jakości węzy pszczelej i jej wpływ na rodzinę pszczelą i dr Dariusza Tepera na temat badań jakości miodu.

Widzimy się w Chobieni 10 września 2022r. zaczynamy od godz.12:00

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Pszczelarzy Zagłębia Miedziowego RUDNA https://www.facebook.com/Pszczelarzerudna

oraz na portalu: https://e-legnickie.pl/kultura-i-rozrywka-z-regionu/lubin/39204-vii-gminne-swieto-miodu-w-chobieni

Print Friendly, PDF & Email