tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Doradztwo dla organizacji pozarządowych

Z niekłamaną radością informujemy, że w biurze LGD KŁO w Ścinawie będzie można skorzystać z doradztwa dla ngo! Już od października!

Od października br. w siedzibie LGD działać będzie PUNKT DORADCZY dla organizacji pozarządowych z obszaru Krainy Łęgów Odrzańskich.

Bezpłatnego wsparcia udzielać będzie certyfikowana doradczyni z Sieci Doradców Lokalnych FRSO – Joanna Krasowska.
Porady realizowane będą wyłącznie na podstawie zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu doradczym. Spotkania odbywają się tylko w piątki w godz.10:00-14:00. Poniżej FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

DZIĘKUJEMY ZA ZGŁOSZENIE 🙂

TUTORING DLA NGO

Ponadto przy współpracy ze Stowarzyszeniem Integracji Społecznej PROPAGO z Brzegu Dolnego, organizacje działające na obszarze Krainy Łęgów Odrzańskich zapraszamy do udziału w bezpłatnych 10-godzinnych tutoringach oraz szkoleniach.

Na czym polega tutoring? To dziesięć godzin indywidualnych spotkań z tutorką, oddelegowaną przez Inkubator NGO w Brzegu Dolnym, podczas których omawiane są ważne dla organizacji kwestie związane z rozwojem instytucjonalnym. Tutoringi realizowane są w ramach programu ” Pozarządowy Ostry Dyżur “, którego liderem jest Fundacja Merkury z siedzibą w Wałbrzychu, z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszu EOG.

Twoja organizacja potrzebuje zmian?  Napisz do nasz: info@bramykultury.pl

SZKOLENIA DLA NGO

W dniach 18/19 listopada br. przy współpracy ze Stowarzyszeniem Integracji Społecznej PROPAGO z siedzibą w Brzegu Dolnym szykujemy dla Was dwudniowe szkolenie, które odbędzie się w Ścinawie. Więcej informacji już niebawem.

Print Friendly, PDF & Email