tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Konsultujemy cele, przedsięwzięcia i budżet nowej LSR!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją celów, przedsięwzięć i założeń budżetowych do nowej lokalnej strategii rozwoju na lata 2023-2027.

Oddajemy do konsultacji projekt celów, przedsięwzięć i założeń budżetowych do nowej strategii rozwoju dla naszej grupy. Przedstawiana propozycja jest wynikiem wielu spotkań, ankiet i rozmów, które odbyliśmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Na ich podstawie wyznaczyliśmy sobie 3 cele strategiczne, które z jednej strony są kontynuacją i rozwinięciem dotychczasowych działań, z drugiej kładą większy nacisk na wsparcie szeroko rozumianej kultury. Bo właśnie ona wraz z turystyką i produktem lokalnym tworzą obszary tematyczne nowej strategii.

W załączonych plikach znajdziecie opis celów i planowanych przedsięwzięć oraz działań, które chcemy wspierać, a także założenia dla budżetu. Docelowo w samej strategii budżet będzie miał formę bardziej ogólnych tabel, ale chcemy, aby nasze plany i założenia były przedstawione w przejrzysty i możliwie szczegółowy sposób.

Liczymy na Wasze uwagi i opinie.  Możecie je zgłaszać poprzez dedykowany formularz, na nasz adres mailowy biuro@lgdodra.pl. Na Wasze głosy czekamy do 14 maja 2023r.

cele i przedsięwzięcia lsr kło 2023 2027 do konsultacji

budżet LSR KŁO do konsultacji

Print Friendly, PDF & Email