tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Innowacyjny automat sprzedażowy stanął w Lutyni

Czy wiecie już, że mamy dostęp do pysznych, świeżych, produkowanych lokalnie soczków przez całą dobę!?

W Lutyni, w gminie Miękinia, przy ul. Wiśniowej, stanął pierwszy automat sprzedażowy, swoisty “paczkomat”, ze wspaniałymi produktami lokalnymi z Przedsiębiorstwa Jerzego Karczewskiego. Pod marką lokalną MACIEJOWY SAD powstają najlepsze przetwory z produktów tej ziemi, naszej łęgowej krainy 🙂 Kilkanaście odmian soków owocowych, w dużych opakowaniach i małych butelkach, dżemy, musy i powidła, susze owocowe do herbat i suszone owoce, czyli to co może być najzdrowsze i najpyszniejsze z naszych lokalnych, sezonowych owoców! Wprowadzenie wielu nowych produktów i smaków było możliwe dzięki otrzymaniu pomocy ze środków Unii Europejskiej, w ramach działania LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,  celem operacji pn. „Modernizacja przedsiębiorstwa w celu rozwoju ofert produkcji i sprzedaży produktów lokalnych Krainy Łęgów Odrzańskich” , było: Podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez poszerzenie oferty o nowe produkty lokalne, unowocześnienie infrastruktury zakładu oraz utworzenie dwóch nowych miejsc pracy na obszarach wiejskich w roku 2021.

W ramach operacji zakupiono linię do rozlewu i zakręcania saków, linię pakującą oraz automat sprzedażowy umożliwiający nowoczesne metody płatności. Z automatu możemy korzystać całą dobę, codziennie przy ul. Wiśniowej 4 w Lutyni. Zapraszamy po pyszne soczki! Nasz ulubiony smak to jabłuszko z rabarbarem 🙂 ciekawe co Wy wybierzecie?

Na fanpage Maciejowego Sadu znajdziecie informacje o sezonowych nowościach i dostępności produktów: https://www.facebook.com/MaciejowySad

 

Operacja pn. „Modernizacja przedsiębiorstwa w celu rozwoju ofert produkcji i sprzedaży produktów lokalnych Krainy Łęgów Odrzańskich” mająca na celu:  Podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez poszerzenie oferty o nowe produkty lokalne, unowocześnienie infrastruktury zakładu oraz utworzenie dwóch nowych miejsc pracy na obszarach wiejskich w roku 2021, dofinansowana została ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane rezultaty:  utworzenie dwóch miejsc pracy oraz rozwój przedsiębiorstwa poprzez doposażenie w urządzenia usprawniające produkcję (linia do nalewania i zakręcania soków, linia do pakowania) oraz uruchomienia automatu sprzedażowego dostępnego całą dobę z nowoczesnymi metodami płatności.

Print Friendly, PDF & Email