tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

III PIKNIK NGO w Brzegu Dolnym

To już trzecia edycja obywatelskiej imprezy PIKNIK NGO, która odbędzie się 2 września 2023 r.

Tradycyjnie już, wydarzenie odbędzie się w Brzegu Dolnym na terenie pałacowych ogrodów położonych nad samą Odrą. W tym roku po raz pierwszy w Pikniku wezmą udział organizacje z całego obszaru Krainy Łęgów Odrzańskich i mamy nadzieję, że stanie się to dobrym zwyczajem.  Planowany jest udział ponad 20 różnego typu organizacji. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach, pokazach, prezentacjach, koncercie Zespołu Harcerskiego CHWILA RELAKSU i wielu atrakcjach przygotowanych przez stowarzyszenia i fundacje. Będzie promowanych kilkanaście projektów społecznych i inicjatyw realizowanych na terenie naszej Lokalnej Grupy Działania, nie zabraknie również Narodowego Czytania “Nad Niemnem” organizowanego przez dolnobrzeską Bibliotekę TAMA. Na Pikniku NGO na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla siebie, polecamy obserwować profil Stowarzyszenia PROPAGO aby na bieżąco śledzić co się będzie działo 🙂

https://www.facebook.com/stowarzyszenie.propago

W samym centrum wydarzeń szukajcie naszego, łęgowego namiotu , będziemy z doradztwem, informacjami na temat funduszy z PROWu 2014-2020, a także z naszymi najlepszymi produktami lokalnymi! Do zobaczenia w sobotę 2 września w Brzegu Dolnym!

Tegoroczny Piknik jest realizowany dzięki współpracy Lokalnej Grupy Działania Kraina Łęgów Odrzańskich i Stowarzyszenia Integracji Społecznej PROPAGO w ramach projektu pn.”Organizacje Obywatelskie  w Krainie Łęgów Odrzańskich” współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.
Print Friendly, PDF & Email