tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

“Los bosques” czyli hiszpański w łęgach!

Dzięki dofinansowaniu Unii Europejskiej na podejmowanie działalności gospodarczej w ramach działania LEADER, powstała nowa szkoła językowa z siedzibą w Wołowie.

O swoim pomyśle na działalność gospodarczą opowiada  właściciel:

Nazywam się Krzysztof Kwiecień i po blisko 9 letnim pobycie w Meksyku wróciłem (oczywiście nie sam, a z żoną) do Wołowa i tu w Kraina Łęgów Odrzańskich, który jest  znacznie większym obszarem niż moje rodzinne miasto, a przy tym przebogatym w piękno przyrody i pełnym zabytków, stworzyliśmy szkołę językową „Los Bosques – Hiszpański w Łęgach”.  Hiszpański jest super!

Zainteresowanie jest bardzo duże zarówno wśród najmłodszych jak i tych już pracujących czy też odpoczywających, co jest dla nas naprawdę motywujące. Warto dodać, że nie ma znaczenia dla nas wiek, a tym bardziej bo jesteśmy ukierunkowani na podejscie praktyczne przez co sprawiamy wszystkim radość, a przy tym nauczamy nieksiążkowo i niestandardowo. Świat współczesny jest coraz dostępniejszy więc być może znajomość hiszpańskiego się przyda na meczu, może na wakacjach choć życie pisze różne scenariusze. Prowadzimy zajęcia indywidulane jak i z podziałem na grupy wiekowe i nawet dla tych którzy jeszcze nie piszą. Na tę chwilę można nas znaleźć w Wołowie, ale jak już wspomniałem Kraina Łęgów Odrzańskich jest ogromna i chętnie nawiążemy współpracę z grupkami i kołami wspólnych zainteresowań i innymi pacówkami, o których jeszcze nie wiemy, więc zachęcamy do kontaktu. Kluczowe dla nas są zajęcia terenowe popularyzujące wiedzę na temat fauny i flory, a także zabytków naszej krainy na które serdecznie zapraszamy, a nie trzeba dużo by z takich terenowych warsztatów skorzystać, wystarczy rower lub para dobrych butów. Śledźcie nas na profilu facebooka: LosBosquesHiszpanski lub sms-ujcie/dzwońcie: 451-041-509, a dowiecie się o najbliższych wydarzeniach. Pamiętajcie że priorytetem jesteście dla na Wy.

Kolejną mocną stroną którą oferujemy są usługi przewodnickie dla turystów hiszpańskojęzycznych po naszej malowniczej krainie łęgów odrzańskich, jeśli zaś jesteście spragnieni wyjazdu do ameryki łacińskiej lub Hiszpanii to chętnie służymy pomocą, a z jeszcze większą chęcią was popilotujemy w odległych krainach.

Operacja pn. „Los Bosques – Hiszpański w Łęgach” ma na celu założenie działalności gospodarczej świadczącej usługi edukacyjne w zakresie nauki języków obcych oraz usługi przewodnickie dla turystów hiszpańskojęzycznych. Przewidywane rezultaty to utworzenie jednego miejsca pracy. Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


Print Friendly, PDF & Email