tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Wynajem domu w Dolinie Łachy

Z pomocą dofinansowania na podejmowanie działalności gospodarczej w ramach programu LEADER, powstała na terenie Lokalnej Grupy Działania Kraina Łęgów Odrzańskich nowa firma świadcząca usługi w zarządzaniu nieruchomościami.

W ramach operacji pt. „Wynajem domu w Dolinie Łachy położonej w Krainie Łęgów Odrzańskich”  współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach inicjatywy LEADER, został wyremontowany i wyposażony w odnawialne źródła energii dom gotowy do wynajęcia!

Dom jest przyjazny osobom kochającym przyrodę, wykorzystuje nowe technologie pozyskiwania energii słonecznej w celu zmniejszenia jego kosztów utrzymania. Dom będą mogły wynająć np. rodziny z dziećmi, które będą chciały związać swoją przyszłość z regionem i zachwycić się bliskością przyrody.

W czasach kiedy ogromną popularność zdobywa praca zdalna czyli tzw. “home office” dom na małej wsi będzie idealnym miejscem dla tzw. cyfrowych nomadów tj. ludzi zwłaszcza z branży IT, którzy tylko kilka dni w miesiącu muszą pojawiać się w swoich firmach w zanieczyszczonym Wrocławiu, a na co dzień mogą pracować zdalnie i cieszyć się powietrzem wolnym od pyłu zawieszonego PM10 (SMOGU). Dla nich koszt wynajęcia domu na wsi będzie o wiele bardziej korzystny, aniżeli najmu mieszkania we Wrocławiu i zdecydowanie bardziej atrakcyjna będzie wizja obserwacji ostoi susłów położonej zaledwie kilkaset metrów od domu, aniżeli zakorkowanych ulic Wrocławia.

Szczegółowa oferta najmu wraz z fotografiami w galerii 

Print Friendly, PDF & Email