Jeśli interesuje cię turystyka zaangażowana, zrównoważona, odpowiedzialna, czyli turystyka lokalna i regionalna, skupiona na głębszym i bardziej świadomym poznawaniu regionów, to Kraina Łęgów Odrzańskich spełnia te warunki.

Dziś coraz częściej głównym celem turystów jest (s)kosztowanie czegoś dobrego, lokalnego i niepowtarzalnego. Dlatego w Krainie Łęgów Odrzańskich, przygotowaliśmy nową ofertę turystyczną, stawiamy na Slowłęg, Odrzański Design czy Foodie w Łęgach.

Niezależnie od tego, czy jesteście zwykłymi turystami, czy już zaliczacie się do turystów zaangażowanych – dobre, regionalne jedzenie i jego smakowanie oraz zabranie do domu czegoś niezwykłego, niepowtarzalnego, wytworzonego w Krainie Łęgów Odrzańskich zyskuje na znaczeniu. Planując wycieczkę szukajcie dobrej „miejscówki”? w Łęgach na Szlaku Odry. Restauracje, gospody, kulinarne imprezy, ale także miejsca wytwarzania produktów lokalnych powinny być magnesem przyciągającym Was. I to zarówno turystów, którzy pokonują kilkaset, kilkadziesiąt, jak i … kilkanaście kilometrów, by dotrzeć do swojej turystycznej destynacji.

 

Do kuchni

Do domu

Ogrodowy dizajn

Modna biżuteria

Naturalne pachnidła

Przytulanki i zabawki

Modne przetwarzanie

Modowe inspiracje

Prezenty i gadżety