tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Aktywnie w Krainie Łęgów Odrzańskich

Kompleksowa obsługa imprez plenerowych, eventów, wypożyczalnia sprzętu eventowego takiego jak dmuchańce, namioty, ławostoły, organizacja gier plenerowych m.in. paintball na Szlaku Odry, wypożyczalnia kajaków i organizacja spływów kajakowych – to wszystko i wiele innych

usług związanych z imprezami znajdziemy w ofercie nowo powstałej firmy PIOMAR z Jugowca koło Środy Śląskiej. Dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 umożliwiło zakup wyposażenia, m.in. dmuchańców, umożliwiającego  profesjonalne świadczenie usług związanych z eventami i imprezami plenerowymi ale nie tylko, zarówno tymi większymi jak i kameralnymi w gronie rodziny i przyjaciół.

Zapraszamy do kontaktowania się przez FB: https://www.facebook.com/PiomarPS 

także telefonicznie pod nr: 781190500 lub mejlowo: piomar.dmuchance@wp.pl

 

Operacja pn.”Aktywnie w Krainie Łęgów Odrzańskich” mająca na celu rozpoczęcie działalności gospodarczej poprzez stworzenie oferty w zakresie kompleksowej obsługi imprez plenerowych i wypożyczalni sprzętu eventowego, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Print Friendly, PDF & Email