tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

X Jarmark Historyczny w Garnierówce

Z Garnierówką współpracujemy od wielu lat, to nasz dobry partner, który dzięki aktywności i zaangażowaniu potrafi przyciągnąć rzesze wolontariuszy, nie tylko mieszkańców i parafian.

Tym razem organizują, już 10ty Jubileuszowy Jarmark Historyczny, na którym nie może zabraknąć nas, naszych rękodzielników i producentów. Zaplanujcie niedzielę – 2 lipca, na całodzienny pobyt w tym urokliwym miejscu, gdyż atrakcji nie zabraknie dla nikogo!

X Jubileuszowy Historyczny Jarmark Parafialny startuje o godzinie 15.00 na placu przyklasztornym w Głębowicach ❤ (Głębowice 46, 56-160 Wińsko)

Jakie atrakcje nas czekają ❓
????️ gwiazdą muzyczną będzie zespół Gieni Dudki ????????????????
????️ rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze kresowe danie ????????????
????animacje, gry i zabawy dla dzieci zapewni Animacje Jacek Placek ????????????????????
????️ dmuchańce dla dzieci ????????????
???? pokazy zapaśników z klubu MGLKS WIATR WOŁÓW ????‍♂️????????‍♀️
????️zwiedzanie Zespołu Poklasztornego z przewodnikiem ???? Począwszy od godz. 15.30 co pół godziny wejdzie grupa 25 osób.
????️ obozowisko grupy odtwórstwa historycznego ????????????
????️ stoiska lokalnych wytwórców i rękodzielników: miody ???? Pasieka Oleksy i Pasieka Garwół , wędliny ???????? Swojskie z wędzarni , ceramika od Agnieszka Kijewska, ręcznie wykonane ozdoby od Rękodzieło Agnieszki, olejki eteryczne ⚗od Blossom’s Essence, naturalne ziołowe ????????kosmetyki od @herbal power, mydełka oraz cudowności spod igły???????????? Pracownia Szalone Koty – szycie różności oraz Agnieszki Balińskiej, rękodzieło i ozdoby z Koło Gospodyń Wiejskich w Piotroniowicach, biżuteria od Kasi Kalinowskiej ????????, przetwory i soki i syropy od Julia Julia oraz nasze garnierowkowe stoisko z pamiątkami z tego miejsca.
????️warsztaty zielarskie, które poprowadzi Zielony Wulkan Maciej Zawierucha ????????????
????️stoiska gastronomiczne w ???? naszych niezawodnych Parafianek i Parafian: bigos, grillowana kiełbaska i karkówka ????, chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym ????????, pierogi ????????, przepyszne ciasta ????????????, napoje zimne i gorące ☕????????
????️ loteria z nagrodami ????????
????️stoisko promocyjne Nadleśnictwo Wołów ????????????????
????️poszukiwania złota ???? będą możliwe dzięki Wołowska Grupa Badawczo Historyczna
????️ konkurs kresowy na znajomość słownictwa naszych ojców  “O Sierp tatowy” ‼️

Stoiska infromacyjno-promocyjnego LGD KŁO szukajcie zaraz obok budynku Garnierówki, zapraszamy!

Print Friendly, PDF & Email