tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Poznajmy się! Kulturalna integracja Zabornia-Borek

Grupa nieformalna mieszkańców Zaborni i Borku, przy współpracy z Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów, serdecznie zaprasza do udziału w inicjatywie “Poznajmy się! Kulturalna integracja Zabornia-Borek”

Impreza jest realizowana w ramach projektu “Coraz Bliżej Kultury: inicjatywy kulturalne w Gminie Głogów”.

W sobotę 23 września na boisku w Borku odbędzie się piknik integracyjny “Kulturalni sąsiedzi”, utrzymany w peerelowskich klimatach. W programie m.in. prezentacja dawnych zdjęć obu miejscowości, wspólne tworzenie pamiątkowych banerów, a także międzysąsiedzkie “rywalizacje” w różnorodnych zmaganiach. Czy kartek na żywność starczy dla każdego?

Tego samego dnia o godz. 18 odbędzie się pokaz kultowej komedii Stanisława Barei “Miś”. Plenerowe kino pod chmurką poleca spotkanie z prezesem Ochódzkim, koniecznie przynieś kocyk dla sąsiada!

Organizatorzy i współorganizatorzy serdecznie zapraszają do aktywnego udziału w wydarzeniach! Pomożecie?

(Inicjatywa kulturalna „Poznajmy się! Kulturalna integracja Zabornia-Borek” jest współfinansowana przez Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Głogów. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023) (Emisja filmu jest realizowana w ramach projektu „Najtrudniejszy pierwszy krok” przy współpracy z Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Głogów, dzięki dotacji pozyskanej z programu Działaj Lokalnie 2023 pod patronatem Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce)

Podczas imprezy zapraszamy na nasze łęgowe, stoisko informacyjno – promocyjne, porozmawiajmy o możliwościach finansowania inicjatyw na obszarach wiejskich, w obszarze turystyki, edukacji przyrodniczej czy przedsiębiorczości. Przybywajcie do Borku!

Print Friendly, PDF & Email