tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Nowa wypożyczalnia urządzeń budowlanych i sprzętu eventowego EKO DRAFT

Z pomocą dofinansowania na podejmowanie działalności gospodarczej w ramach programu LEADER, powstała na terenie Lokalnej Grupy Działania nowoczesna Wypożyczalnia Sprzętu  i Narzędzi EKO DRAFT.

Wypożyczalnia powstała w grudniu 2023 r., jako odpowiedź na zapotrzebowanie wśród społeczności lokalnej oraz rozwój rynku budowalnego, a także jako wsparcie przy budowie zbiorników retencyjnych na wody opadowe. Działalność prowadzono jest w miejscowości Wołów, właścicielem  jest Pan Waldemar Kulas. Nowe miejsce na mapie usług LGD, dzięki otrzymanej pomocy finansowej stworzono punkt wyposażony w najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze sprzęty dla każdego budowlańca oraz majsterkowicza domowego. W ofercie posiadamy między innymi: rusztowania, piły, zsyp do gruzu, agregat, sprężarkę, glebogryzarkę, dmuchawę, nagrzewnicę, osuszacz, wiertnice glebową, namiot budowlany i wiele innego sprzętu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy 🙂

Tel. +48 730 699 791

e-mail: ekodraft@wp.pl


Operacja pn. „EKO DRAFT – wypożyczalnia sprzętu i narzędzi w Krainie Łęgów Odrzańskichmaja na celu „otwarcie działalności gospodarczej polegającej na świadczeniu usług wypożyczalni sprzętu i narzędzi budowlanych oraz usług budowlano-montażowych w zakresie systemów gromadzenia wody”Przewidywane rezultaty: utworzenie jednego miejsca pracy w formie samozatrudnienia.

Print Friendly, PDF & Email