tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

FRA – DOM tanie noclegi w Krainie Łęgów Odrzańskich

Dzięki wsparciu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w Wołowie powstały tanie noclegi dla turystów i pracowników sezonowych, delegowanych.

W ramach pomocy zostało zakupione wyposażenie pokoi, m.in. wygodne łóżka, telewizory z dostępem do internetu, drobny sprzęt i wyposażenie sprawiające, że miejsce nabiera ciepłego, rodzinnego klimatu. Ponadto w ramach projektu zakupiono 4 rowery dla gości, lampy solarne do oświetlenia ogrodu oraz kolektory słoneczne do ogrzewania wody.

Właściciele w ofercie proponują trzy osobne mieszkania w całkowicie wyremontowanym domu. Jednak do dyspozycji gości jest w sumie 8 pokoi, w których ugoszczą 26 osób. Zaletą domu jest lokalizacja. Blisko przystanek autobusowy, przychodnia lekarska, apteka jak i supermarket Biedronka czy Intermarche. Dom jest po kapitalnym remoncie. Został wymieniony piec ogrzewania centralnego. Każdy pokój jest przytulny i słoneczny. Na piętrze jest ogólnodostępny duży taras. Na zewnątrz udostępniamy altanę z grillem oraz duży ogród z możliwością rozłożenia namiotu i zorganizowania imprezy w plenerze.

Zapraszamy na naszą stronę: http://www.fradomnoclegi.pl/

Oraz do galerii zdjęć

 

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. ”Nie tylko noclegi w Krainie Łęgów Odrzańskich” mająca na celu „utworzenie nowego miejsca pracy poprzez założenie firmy i urozmaicenie rynku w dostęp do tanich noclegów” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Print Friendly, PDF & Email