tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na Andrzejkowy Event Geocachingowy do Garnierówki

Miłośników GEOCACHINGU, zarówno keszerów wyjadaczy ale także zupełnych amatorów, zapraszamy gorąco w sobotę 27 listopada 2021r. do Głębowic (gmina Wińsko).

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Łęgów Odrzańskich serdecznie zaprasza miłośników geocachingu i gier terenowych na GEOCACHINGOWE ANDRZEJKI W GARNIERÓWCE.

Widzimy się 27 LISTOPADA 2021r., od godz. 16.00 w GARENIRÓWCE (Głębowice, gm. Wińsko). 

Głębowice to niewielka miejscowość w gminie Wińsko na Dolnym Śląsku. Jej chlubą i ozdobą jest zespół poklasztorny karmelitów trzewiczkowych – Garnierówka. W okolicy piękna przyroda, a także kapliczki, ruinki, sympatyczne gryzonie, sielsko-wiejskie krajobrazy… Wszystko to postaramy się Wam pokazać przy pomocy nowych skrzynek i geościeżek, na które serdecznie zapraszamy.

Spotkanie rozpocznie się ogniskiem na dziedzińcu klasztoru, po czym przeniesiemy się w gościnne mury Garnierówki. Na uczestników eventu czekają m.in. następujące atrakcje:

> nowe skrzynki geocachingowe – do zdobywania już od sobotnich godzin porannych

> gra terenowa „Tajemnice Garnierówki i Głębowic” z nagrodami

> ogniskowe kiełbaski, kawa i herbata

> pamiątkowe drewniaczki i przypinki

> wieczór zabaw i gier planszowych

> nocne zwiedzanie zespołu poklasztornego, w tym wirydarza, kościelnej krypty oraz wieży

> quiz wiedzy zdobytej podczas zwiedzania z nagrodami

> ciepły wieczorny bigosik

Zapraszamy do udziału w spotkaniu oraz do spędzenia wieczoru w murach Garnierówki. Ilość miejsc noclegowych jest ograniczona. Osoby chętne do wzięcia udziału w evencie prosimy o tradycyjne logi „wezmę udział”. Dodatkowo osoby chętne do skorzystania z noclegu (możliwy nocleg ze śniadaniem) są proszone o dokonywanie rezerwacji pod nr tel. 665-148-746 lub e-mailowo: fundacjaeventsilesia@gmail.com (decyduje kolejność zgłoszeń). Koszty noclegu są bardzo przystępne, a warunki – prawdziwie klasztorne!

Warto dodać wydarzenie do obserwowanych na portalu opencaching.pl , aby śledzić dodatkowe informacje oraz uszczegółowienia lub niewielkie modyfikacje programu.

Pozdrawiają i serdecznie zapraszają:

Print Friendly, PDF & Email