tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Najlepszą pamiątką jest to, co możesz zobaczyć i usłyszeć

Kamera, akcja! w Krainie Łęgów Odrzańskich – pod takim tytułem jest realizowana operacja w ramach LEADRA, która umożliwiła Szymonowi Golinowskiemu z Wołowa otworzenie działalności gospodarczej polegającej na filmowaniu i fotografowaniu.

Pan Szymon opowiada jakie były początki tej pasji.

Pierwsze kroki z postprodukcją filmów zacząłem w wieku gimnazjalnym, kiedy pobierałem filmy z internetu aby je edytować i poznawać funkcje programów do edycji wideo. Swoją niewielką wiedzę wykorzystywałem w późniejszym czasie, w gimnazjum oraz szkole średniej do pomniejszych filmów przy projektach szkolnych.

Zanim uznałem, że tworzenie materiałów wideo jest tym, co uwielbiam robić, bardzo wysoko traktowałem muzykę jako swoje najmocniejsze hobby. Przy słuchaniu swojego ulubionego gatunku muzycznego tj. Hip Hop/Rap zawsze zwracałem uwagę na nowoczesne teledyski które wzbudzały u mnie ogromny zachwyt. Skończyłem technikum jako Realizator Nagrań i Nagłośnień. W mojej drugiej pracy w Ośrodku Kultury w Wołowie jako, że kiedyś miałem do czynienia z programami do edycji filmów postawiono mnie przed edycją wywiadu. Od tamtej pory wykorzystując sprzęt firmowy i swoje doświadczenie jako realizator nagrań, na bieżąco edytuję materiały wideo. W międzyczasie zmieniłem pracę, zrobiłem kwalifikacje na lot dronem, a nowy pracodawca zauważył u mnie moje umiejętności i zakupił drona, aby tworzyć jeszcze lepszej jakości wideo. Duże wsparcie otrzymuję, od znajomego który przez 30 lat pracuje w TVN i dzieli się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. Od pracy w Wołowie wiedziałem, że tworzenie filmów jest tym, co chcę w życiu robić. Dzięki dofinansowaniu środków z Unii Europejskiej zakupiłem profesjonalny sprzęt do tworzenia materiałów wideo m.in.:

– Profesjonalna kamera z szybkim i ostrym obiektywem.

– Dron

– Stabilizator

– Kamera sferyczna (360 stopni) która umożliwia tworzenie bardzo ciekawych ujęć

– Statyw

– Komputer do edycji

– Program do edycji

– i reszta komponentów t.j.: Baterie, karty pamięci, mikrofon itd.

Od teraz, moim ogromnym marzeniem jest stworzenie teledysku muzycznego 🙂

Jeśli ktoś szuka kamerzysty na wesele, urodziny, komunie, studniówkę, chce zrobić reklamę dla swojej firmy, czy nagrać spotkanie firmowe to jestem do dyspozycji.

Zapraszam do kontaktu:

Kamera, akcja Szymon Golinowski

tel: 662 579 021

email: kameraakcja23@gmai.com

https://www.facebook.com/kameraakcja23

https://www.instagram.com/kamera_akcja_/

Celem operacji pt. “Kamera akcja! w Krainie Łęgów Odrzańskich” jest utworzenie miejsca pracy poprze otwarcie działalności gospodarczej

pod nazwą “Kamera Akcja Szymon Golinowski  ” w branży marketingowej.  Przewidywane rezultaty:  utworzenie jednego miejsca pracy.

Operacja pn. “Kamera akcja! w Krainie Łęgów Odrzańskich” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Print Friendly, PDF & Email