tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Fabryka Wspomnień – firma stworzona z wielu pasji….

Pomysł na złożenie firmy narodził się niemal przypadkiem jak to się często w życiu zdarza.

Moje zainteresowanie tematyką animacji czasu wolnego narodziło się  kilkanaście lat temu, a było wynikiem poszukiwania możliwości połączenia pracy zawodowej z wychowywaniem dzieci. Jako młoda mama, uwielbiałam spędzanie czasu z moimi pociechami, nie chciałam się z Nimi na długo rozstawać, jednocześnie wiedziałam, że nieprędko będę mogła wrócić na rynek pracy jako osoba zatrudniona na umowę o pracę.

Jestem osobą energiczną i nie potrafię zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu, zatem w trakcie okresu macierzyństwa , podejmowałam się różnych prac dodatkowych: najpierw piekłam torty na zamówienie, następnie przez pewien okres czasu szyłam na maszynie zabawki oraz ubranka typu „Hand Made”. Kiedy miałam już sporą bazę klientów, postanowiłam zalegalizować swoją działalność i oprócz sklepu prowadzić warsztaty szycia dla dzieci. Następnie pomysł ten ewoluował  i oprócz warsztatów zaczęłam również podejmować się zleceń dotyczących prowadzenia urodzin czy bali karnawałowych. Jako dopełnienie oferty firmy zaoferowałam usługi z zakresu wynajmu urządzeń dmuchanych dla dzieci, fotobudki oraz dekoracji, ponieważ często słyszałam od ludzi, że mam „dryg estetyczny i artystyczny”. Postanowiłam więc stworzyć firmę z zakresu branży eventowej o dość szerokim zakresie.

W 2019 roku skorzystałam z pierwszej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a po drodze korzystałam jeszcze z kilku mniejszych form wsparcia służących podnoszeniu moich kwalifikacji oraz nabywaniu umiejętności z zakresu prowadzenia firmy. Jako osoba, która ciągle poszukuje nowych wyzwań i dróg dążenia do celu, postanowiłam skorzystać z możliwości wsparcia oferowanego z ramienia Lokalnej Grupy Działania: „Kraina Łęgów Odrzańskich”.

Dzięki pozyskanemu ze środków Unii Europejskiej dofinansowaniu w ramach inicjatywy LEADER dla operacji „Wprowadzenie nowych usług rekreacyjno- turystycznych w Krainie Łęgów Odrzańskich”  , mogłam rozwinąć moją firmę w zakresie ww usług.

W ramach operacji zakupiłam kilka nowych urządzeń dmuchanych służących do zabawy oraz integracji, grę terenową „Archery Tag” oraz agregat prądotwórczy, który pozwala mi świadczyć usługi w miejscach bez stałego podłączenia do energii elektrycznej. Jednak najbardziej cieszy mnie możliwość wprowadzenia nowej usługi, jaką jest: wynajem mobilnej sauny oraz mobilnej balii wodnej, które pozwalają mi na rozszerzenie oferty mojej firmy oraz mają duże znaczenie w prewencji zdrowia u moich klientów. Jako dopełnienie całej inwestycji, został zakupiony i posadowiony garaż/ pomieszczenie gospodarcze, które służy jako magazyn dostępnego w Fabryce Wspomnień asortymentu.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Moja oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i Domów Kultury czy innych jednostek organizacyjnych. 

Sandra Piskorowska Fabryka Wspomnień

Tel. 691 771 079, e-mail: fabrykawspomnien24@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/fabrykawspomnien24

Celem realizowanej operacji jest „Wprowadzenie nowych usług rekreacyjno- turystycznych w Krainie Łęgów Odrzańskich”.  Przewidywane rezultaty to utworzenie miejsca pracy w formie zatrudnienia na pełny etat.

Operacja realizowana jest w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Print Friendly, PDF & Email