tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Konferencja Odrzańska w Borkach koło Jemielna

Zapraszamy na doroczną Konferencję Odrzańską w dniu 19 listopada 2023r. Tym razem spotykamy się w urokliwym zakątku, pośród lasów i borów gminy Jemielno.

Tegoroczna Konferencja jest częścią Festiwalu Nadrzecznego, dlatego poza częścią merytoryczną zaplanowano atrakcje outdoorowe.

Zaczynamy rejsem po Odrze, startujemy już od godz. 10:00 ze Smolnego (link do lokalizacji tymczasowej przystani: https://maps.app.goo.gl/FWuQnXRCaMD3KD748

Następnie zapraszamy na spacer dźwiękowy z Michałem Zygmuntem (odcinek niecałe 2 km, ze Smolnego do Borek). Po spacerze zażyjemy kąpieli leśnej pod przewodnictwem Zosi Zyguły ze Stowarzyszenia Połączeni z Naturą. W razie niepogody aktywności zostaną przeniesione do stodoły, GŁOWNEGO MIEJSCA KONFERENCJI – Przystań Borki (Borki 1: https://maps.app.goo.gl/tu9LwKsPXDs6E26k9).

Od godz. 14:00 rozpocznie się część konferencyjna uroczystym przecięciem wstęgi przy dźwiękoławce

14:15 Fundusz Odrzański i wpływ na rozwój terenów nadodrzańskich – przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego – Krzysztof Maj

14:30 Projekty w ramach Funduszu Odrzańskiego „Tarchalicki Ogród Zmysłów” – Stowarzyszenie Połączeni z Naturą

„Amfiteatry Natury w Krainie Łęgów Odrzańskich” Michał Zygmunt, Jarosław Paczkowski

15:00 „Przez lasy Gminy Jemielno” Stowarzyszenie 4 Strony Kultury

15:30 KIM JEST ODRA – Krzysztof Konieczny

Odrzański poczęstunek z darów lasów zostanie przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Jemielna oraz SWOJSKIE Z WĘDZARNI z Wińska.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 17.11.2023r. telefonicznie 509347189 (wystarczy sms) lub przez e-mail: biuro@lgdodra.pl.

ZAPARSZAMY DO BOREK! ODKRYJMY WSPÓLNIE, TE MNIEJ ZNANE, NADODRZAŃSKIE ZAKĄTKI NASZEJ KRAINY 🙂

Print Friendly, PDF & Email