tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Usługi minikoparki dostępne w Krainie Łęgów Odrzańskich

W gminie Rudna w miejscowości Chobienia, powstała firma JBC Cezary Kołodziej świadcząca montaż zbiorników wodnych oraz usługi minikoparką.

Z roku na rok można zaobserwować zwiększone zainteresowanie społeczeństwa magazynowaniem wody deszczowej, sam miałem problem ze znalezieniem firmy lub osoby, która zajmowałaby się tym kompleksowo. Podobna sytuacja dotyczy usługi minikoparką, jak już coś znalazłem to czas oczekiwania był nie do przyjęcia- stąd pomysł na otwarcie własnej firmy – mówi Cezary Kołodziej, przedsiębiorca, który skorzystał z dofinansowania na otwarcie działalności gospodarczej.
Celem realizacji operacji pn. Montaż zbiorników wodnych oraz usługi minikoparką w Łęgach Odrzańskich” jest montaż zbiorników na deszczówkę jak największej grupie osób oraz świadczenie usługi minikoparką, która ze względu na swoje gabaryty jest w stanie wjechać i świadczyć usługi w miejscach gdzie inny sprzęt nie ma takiej możliwości. Rezultaty operacji to utworzenie jednego miejsca pracy poprze samozatrudnienie.
Doświadczenie oraz wiedza zdobywana przez kilka lat w dziedzinie ogólnobudowlanej pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Kontakt z firmą przez facebooka: https://www.facebook.com/jbc.cezary.ko.odziej
Działalność gospodarcza dofinansowana w ramach poddziałania “Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Print Friendly, PDF & Email