tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Młodzieżowa Rada – obowiązek czy możliwość dla samorządu?

Zapraszamy na webinar pt. “Młodzieżowa Rada – obowiązek czy możliwość dla samorządu?”

Podczas spotkania specjaliści odpowiedzą na pytania:

Czy młodzieżowa rada jest nam potrzebna? – kto jej potrzebuje?

Czym jest i czym może być młodzieżowa rada – jakie są podstawy prawne funkcjonowania?

Jakie są korzyści z działań młodzieżowej rady?

Jak powołać i rozwinąć działania rady?

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 12 GRUDNIA 2023 roku o godz.14:00 na platformie zoom

Webinar skierowany jest do przedstawicieli samorządu terytorialnego z obszaru Kraina Łęgów Odrzańskich, z gmin: Miękinia, Brzeg Dolny, Malczyce, Środa Śląska, Wołów, Prochowice, Ścinawa, Wińsko, Rudna, Jemielno, Pęcław, Głogów oraz innych obszarów.

Zapraszamy również  organizacje pozarządowe, lokalnych liderów, nauczycieli i wszystkie osoby zainteresowanych wspieraniem młodych ludzi.

Prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz  https://forms.gle/D8T8gFQgR5aR76ox9  do dnia 8.12.2023  na podany e-mail  zostanie wysłany link do webinaru.

Spotkanie zostanie przeprowadzone przez dwóch specjalistów od lat zajmujących się  od lat młodzieżowymi radami w ujęciu praktycznym i prawnym

Damian Dec- Od 2004 roku związany z sektorem organizacji pozarządowych, autor i realizator wielu projektów społecznych. Posiada prawie 20 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, warsztatów i spotkań w obszarze edukacji obywatelskiej w tym dotyczących zwiększania zaangażowania mieszkańców m.in. poprzez wykorzystanie mechanizmów partycypacji.

Daniel Moczydłowski; pracownik samorządowy od 15 lat, od 10 lat twórca i opiekun gminnych i powiatowych Rad Młodzieży. Prezes Stowarzyszenia realizującego projekty obywatelsko-społeczne.

Print Friendly, PDF & Email