tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Terenowa Pracownia Dźwięku Odra Sound Design

Kto jeszcze nie zna odrzańskiej muzyki Michała Zygmunta, koniecznie musi to nadrobić! Nasz rodzimy muzyk i kompozytor od lat w twórczości inspiruje się dźwiękami natury, a szczególnie naszej ukochanej Odry 🙂

Michał poza tym, że jest światowej klasy muzykiem, który nie boi się połączeń awangardy z klasyką, dźwięków natury z elektrycznym brzmieniem instrumentalnym, stworzył nie dawno TERENOWĄ PRACOWNIĘ DŹWIĘKU ODRA SOUND DESIGN W ŁĘGACH ODRZAŃSKICH – to niezwykłe przedsięwzięcie wprowadza na rynek całkowicie nową usługę edukacyjną polegająca na połączeniu doznań akustycznych i artystycznych osadzonych w przyrodzie, w naturze nadodrzańskiej. Proponuje wachlarz działań dotyczących nagrań terenowych, edukacji przyrodniczej i artystycznej  na poziomie  indywidualnym i grupowym; praktyczne poznanie zasobów otaczającej nas Krainy Łęgów Odrzańskich, ale też innych lokalizacji. W ofercie dla różnych grup wiekowych są miejskie i dzikie wyprawy dźwiękowe, terenowe i stacjonarne tematyczne pokazy dźwiękowe, kameralne warsztaty zarówno muzyczne jak dźwiękowe, prowadzone według indywidualnych scenariuszy. Pokazy pejzaży dźwiękowych z opowieścią o przyrodzie, rzekach i dźwiękach w następujących tematach:

„Dzikie Rzeki -dźwiękowe słuchowisko przyrody od strony wody”

„Wielkie koncerty Polskiej Przyrody- najpiękniejsze pejzaże dźwiękowe”

„Dźwiękowe Wybryki Natury- Rodzinne Słuchanie Przyrody”

Pracownia zaprasza młodych ludzi i dorosłych w świat dźwięku i nowoczesnej muzyki oraz nowoczesnej technologi, gdzie każda kreatywna osoba bez względu na swoje umiejętności muzyczne, znajdzie przestrzeń dla siebie.

Zapraszam do kontaktu i współpracy, gdyż większość działań Pracowni Dźwięku ma bardzo indywidualny charakter. Profil na fb: https://www.facebook.com/MichalZygmuntMusic

Link do strony:

TERENOWA PRACOWNIA DŹWIĘKU


Operacja pod tytułem: TERENOWA PRACOWNIA DŹWIĘKU Odra Sound Design w Łęgach Odrzańskich, mająca na celu otwarcie nowej działalności w branży edukacyjnej oraz wdrożenie nowej usługi edukacyjnej w regionie, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.”   Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020  Wartość realizowanej operacji 60 000 zł, w tym ze środków EFRROW 38 178,00 złotych. Operacja realizowana w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność wdrażanej przez Lokalną Grupę Działania “Kraina Łęgów Odrzańskich”.

Print Friendly, PDF & Email