tel. 509 347 189
biuro@lgdodra.pl

AKTUALNOŚCI

Zakończenie kadencji Rady LGD

W dniu 17 stycznia 2024 roku odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania kadencji 2020-2024.

Uroczyste posiedzenie Rady odbyło się w Wołowie w gościnnej Restauracji Pizzeria PAPI, która jest dumnym posiadaczem certyfikatu KŁO POLECA i naszym sprawdzonym partnerem. Podczas spotkania podziękowaliśmy ustępującym członkom Rady za 4 lata owocnej pracy na rzecz mieszkańców 12 gmin położonych nad Odrą.

– “Państwa wiedza i doświadczenie są nieocenione dla tego regionu, dziękując za dotychczasowe zaangażowanie wierzę, że będziemy nadal korzystać z Państwa pomocy i doradztwa przy działaniach, inicjatywach i projektach podejmowanych w naszym Partnerstwie” – powiedział Jarosław Paczkowski podsumowując mijającą kadencję Rady. W trakcie tej kadencji odbyły się 22 posiedzenia Rady, w tym 8 dotyczących oceny wniosków w naborach, Radni ocenili w sumie 168 wniosków i wydali 28 opinii w sprawach dotyczących poszczególnych operacji oraz realizacji LSR. Przez cztery lata funkcję Radnych pełniło w sumie 17 osób.

Rada kadencji 2020-2024 pracowała pod przewodnictwem Bolesława Demeckiego, funkcję wiceprzewodniczącej pełniła Anna Brodziak – Cisak , a sekretarzem Rady była Agata Marcinkowska.

Odchodzący Radni, poza podziękowaniami z rąk Prezesa LGD Jarosława Paczkowskiego, otrzymali łęgowe upominki – specjalnie na tą okazję, wykonane przez naszą markową rękodzielniczkę, artystkę Agatę Marcinkowską z MANO CERAMICS – filiżanki z kolekcji GRAVE ozdobione  logo KŁO na podstawce.

Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy odchodzącej Radzie za wzorową współpracę, za wiele godzin i mnóstwo energii poświęconych dla rozwoju naszego partnerstwa 🙂

Już wkrótce ogłoszony zostanie nabór do nowej Rady LGD, która będzie miała nie lada wyzwanie, podejmując pracę w nowym okresie finansowania, gdzie bardzo wiele dotychczasowych zasad i uwarunkowań dotyczących oceny wniosków zmieni się.

Print Friendly, PDF & Email